Apple, iOS ve iPadOS 15.6 Beta 4’ü Geliştiricilere Sundu
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Apple, iOS ve iPadOS 15.6 Beta 4'ü Geliştiricilere Sundu

0

Bugün Apple, test amacıyla geliştiricilere iOS 15.6 ve iPadOS 15.6‘nın Beta 4’ünü yayınladı. Yeni beta sürümü, üçüncü geliştirici beta sürümü yayınlandıktan iki hafta sonra gelir. Bir geliştiriciyseniz, en son iOS 15.6 ve iPadOS 15.6 beta 4’ü uyumlu iPhone ve iPad modelinize hemen şimdi indirebilirsiniz. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için haberimizi okuyun.

iOS-15

 iOS 15.6 ve iPadOS 15.6 Geliştiricilere Test Amaçlı Sunuldu

Daha önce de belirtildiğimiz gibi Apple, test amacıyla geliştiricilere iOS 15.6 ve iPadOS 15.6’nın beta 4’ünü yayınladı. En son beta sürümlerini Apple Developer Center‘dan veya kablosuz olarak indirebilirsiniz. Geliştirici Merkezinden uygun yapılandırma profilini yüklediğinizden emin olun. Apple, bu ayın başlarında iOS 16’nın duyurulmasından sonra bile iOS 15 güncellemelerine devam ediyor. Bu noktada, iOS 15.6 ve iOS 16, beta aşamasındadır.

En son beta sürümlerinde nelerin yeni olduğunu bilmek için henüz çok erken. Bundan böyle, geliştiricilerin en son beta ile uğraşmasını bekleyeceğiz. En son beta, potansiyel olarak temel performans iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve güvenlik güncellemeleri getirecektir. Ayrıca iOS 15.6 ve iPadOS 15.6, Apple’ın önümüzdeki aylarda iOS 16’yı piyasaya sürmesinden önceki son güncellemeler olacak.

iOS 15.6 ve iPadOS 15.6’nın beta 4’ünü indirmeyi planlıyor musunuz? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap