Apple, MacOS 12.4’ün geliştiriciler için Beta’sı Yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Apple, MacOS 12.4’ün geliştiriciler için Beta’sı Yayınlandı

0

Apple bugün yakında çıkacak olan macOS Monterey 12.4 güncellemesinin dördüncü betasını test amacıyla geliştiriciler için yayınladı. Yeni güncelleme üçüncü macOS 12.4 betasının yayınlanmasından bir hafta sonra kullanıma sunulacak.

macos monterey 12.4

macOS Monterey 12.4 Beta Sürümünde neler var?

Kayıtlı geliştiriciler betayı Apple Developer Center aracılığıyla indirebilirler. Uygun profil yüklendikten sonra, Beta’lar Sistem Tercihleri’ndeki Yazılım Güncelleme mekanizması aracılığıyla kullanılabilir olacaktır.

Apple‘ın sürüm notlarına göre, yeni iPadOS 15.5 ve macOS 12.4 Monterey15.4 güncelleştirmelerindeki Evrensel Denetim macOS 12.3 veya iPadOS çalıştıran makinelerle uyumlu değildir. Bu nedenle Apple, kullanıcıların geçici bir çözüm olarak Evrensel Denetim aygıtlarını yeni betalara güncellemeleri gerektiğini önermektedir.

macOS Monterey‌ 12.4, bir Studio Display ile eşleştirildiğinde, makinedeki web kamerasının kalitesini artıran yeni 15.5 Studio Display ürün yazılımını destekler. Ayrıca macOS Big Sur 11.6.6 ve macOS Catalina 2022-005 güvenlik güncellemesi içermektedir.

> Sizler MacOS Beta sürümünü kullanıyor musunuz? Bize forum üzerinden soru sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap