Bitcoin Sert Düşüş Yaşadı
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto

Bitcoin Sert Düşüş Yaşadı

1

Bitcoin ve Ethereum çok büyü düşüş yaşıyor. Kripto para dünyası şok içerisinde. Tüm kripto para borsası renkleri kırmızı olduğunu söyleyebiliriz. Kripto dünyasını takip edenler Bitcoin’in tam olarak zirvede olduğunu bilirler. Ancak son zamanlarda hızlı bir düşüş yaşamakta.

Bitcoin Düşüşte

Bitcoin ve Ethereum Sert Düşüşe Geçti

Son 7 gün içerisinde yüzde 32’lik kayıp ile şu an 27 Bin dolar seviyesine kadar indi. Buna bağlı olarak Ethereum ise Bin 874 dolar seviyelerinde. Bu düşüşün sebebi sayacak olursak birçok sebebi olabilir. Büyük sebebi ise ABD’de kötü ekonomi yüzünden kaynaklandığını sayabiliriz. Bu seviyelerde en son Ocak 2021 yılına inmişti, bundan sonra inişe geçer mi bilinmez. Siz kendinizi sağlama alın derim.

Kripto dünyası içerisinde olan herkesin temkinli adımlar atmasını diliyoruz. Bu süreç içerisinde çok fazla kayıplar gerçekleştirilebilir. Yatırım tavsiyesi vermek istemeyiz, bu düşüşü fırsata çevirmek ne kadar karlı olur onu bilemeyiz. Siz, siz olun doğru adımlar atmaya çalışın.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Güven olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir