BMW Elektrikli Motosiklet Piyasasına Hızlı Giriş Yapıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

BMW Elektrikli Motosiklet Piyasasına Hızlı Giriş Yapıyor

0

BMW geçtiğimiz sene tanıttığı elektrikli motosiklet modeli CE 04’ü ülkemizde satışa sunuyor. Yenilikçi tasarımıyla “Transformers” filmini hatırlatan motor gücünü temiz kaynaklardan alıyor.

Lüks otomotiv firması şimdi de karşımıza elektrikli motosikleti ile çıkıyor. 31 kW motoruyla 42 beygir güç üreten motosiklet şehir içinde kullanılması planlanarak üretilmiş. Buna rağmen oldukça atik olan modelin 0’dan 50km/saat’e hızlanması yalnızca 2.6 saniye sürüyor. 130 kilometre menzil sunuluyor ve pilin 0’dan 80’e ulaşması 65 dakika sürüyor. CE 04 modelinde maksimum hız ise 120 km/h ile sınırlandırılmış durumda.

10,25 inç ekranla bir kadrandan çok daha fazlası

bmw elektrikli motosiklet

BMW CE 04 modelinde sunulan 10,25 inç ekran ile kullanıcılar şarj bilgisi, navigasyon bilgisi, müzik oynatıcılar veya telefon görüşmeleri gibi günümüz isterlerine tek ekrandan ulaşabiliyor. Ayrıca motosiklet üzerinde bulunan su geçirmez bölüm ve type c çıkışı sayesinde telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. Anahtarsız sürüş seçeneği sunulan modelde anahtar cebinizdeyken motoru kullanmaya başlayabilirsiniz.

bmw elektrikli motosiklet

İşte karşınızda 2022 Haziran itibarıyla güncel fiyat listesi.

PaketVergisiz FiyatSatış Fiyatı
Style Comfort210.104 TL255.360 TL

Ayrıntılı bilgi için BMW Motorrad sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu yeni BMW elektrikli motosiklet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle forum.webtechine.com adresinden paylaşabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
Back to the Future – 2022 Model Delorean

Yazar Hakkında

Elektronik mühendisliği öğrencisi, uzaya ve teknolojiye meraklı, araştırmayı ve yazmayı seviyor.

Yorum Yap