Daha Önce Duymadığınız İşe Yarar 7 Web Sitesi
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Daha Önce Duymadığınız İşe Yarar 7 Web Sitesi

0

Bugün sizlerle yaz aylarında zaman geçirebileceğiniz daha önce duymadığınız 7 web sitesi göstereceğiz. Hem işlerinizi halledebilir hem de eğlenebilirsiniz.

1. sandspiel.club

Doğada bulunan maddeleri kullanarak deneyler yapabileceğiniz sandspiel bir simülasyon sitesidir. Bu sitede ister toprağa tohum ekip bir ekosistem yaratın, isterseniz de mükemmel şelaleleri lavlarla buluşturun.

sandspiel.club

2. FutureMe.org

Hiç zaman makinesine binip geleceğe gitmek istediniz mi? FutureMe ile geleceğe gidemezsiniz ama gelecekteki size e-mail gönderebilirsiniz. Eğer bekleme süresini uzatırsanız zamanla daha ileriye gidersiniz.

FutureMe.org

3. Reverso.net

Esasında bir çeviri sitesi olan Reverso‘nun Windows, Mac, iOS ve Android cihazlar için aplikasyon tarafı da var. Ayrıca eş anlam, zıt anlam ve grammar kontrolü gibi özellikleri de barındırıyor.

Reverso.net

4. Runwayml.com

Runwayml çektiğiniz videoları düzenlemeniz için sunulmuş bir web sitesi. Tek tıkla videonun arkaplanını kaldırabilir veya değiştirebilirsiniz. Üstelik istenmeyen nesneleri de videolardan kaldırabilirsiniz.

5. Vatandas.iys.org

Bir E-Devlet hizmeti olarak karşımıza çıkan İYS ile cep telefonunuzu arama ve mesaj gönderme izni verdiğiniz şirketleri görebiliyorsunuz. İsteyerek veya istemeyerek birçok markayla telefon numaramızı paylaşabiliyoruz. Kıyafet alırken bile numara isteyen markalara o anlık gafletle numaranızı verip reklamlardan sıkıldıysanız merak etmeyin. Bu markaların size SMS gönderme veya arama iznini açabiliyor veya kapatabiliyorsunuz.

duymadığınız web sitesi
İleti Yönetim Sistemi

6. Photopea.com

Artan dolar kuru sonrasında Adobe Photoshop hizmetlerine erişmek zorlaşmış olsa da Photopea ücretsiz ve online olarak erişilebilen bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

duymadığınız web sitesi
Photopea.com

7. Driving Simulator on Google Maps

Anladığınız üzere dünyanın istediğiniz yerinde araç sürebileceğiniz bu simülatör Driving Simulator on Google Maps – Frame Synthesis. Öncelikle sol üste gitmek istediğiniz yeri yazın, otobüs hatta araba sürebilirsiniz. İyi seyirler.

duymadığınız web sitesi
Frame Synthesis

Siz de bizimle pek bilinmeyen işe yarar siteleri yorumlarda veya forum.webtechine.com adresinde paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elektronik mühendisliği öğrencisi, uzaya ve teknolojiye meraklı, araştırmayı ve yazmayı seviyor.

Yorum Yap