Disney+ Paketi Kendini Gösterdi
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Disney+ Paketi Kendini Gösterdi

0

Ülkemizde 14 Haziran tarihi ile hizmet vermeye başlayacak olan Disney+ tanışma paketi için abone ücretleri belli oldu. Abonelerine “Tanışma Paketi” olarak sunulan teklif yıllık olarak belirlendi. İlk olarak aslında 34,99 TL olarak ve yıllık ise 349,90 olarak belirtilmişti.

Disney Tanışma Paketi

Disney+ Tanışma Paketi ne kadar?

Daha önce mail adreslerini bırakan abonelerine Disney+’ın teklifi 12 aylık olmak üzere 8 aylık ödeme tipini sundu. Bu özel teklif ise 279,90 TL olarak belirtildi. Kullanıcıların bu tekliften yararlanmaları için 14 Haziran tarihine kadar e-posta adreslerini resmi sitelerine bırakmaları gerekiyor.

Eğer bu işlemleri gerçekleştirmek ve Disney+ paketlerinden yararlanmak istiyorsanız tarafınıza iletilen e-postada belirtilen bağlantıya tıklayarak ödeme seçeneklerini girmeniz olacak. İlk abonelere sunulan bu teklif 26 Haziran tarihine kadar geçerli olduğunu hatırlatalım.

Peki siz Disney+ paketi alacak mısınız? Üye olacak mısınız? Lütfen bizlere forum adresimizden belirtin.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap