Fallout London Modu, Q2 2022 İlerleme Güncellemesi
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Fallout London Modu, Q2 2022 İlerleme Güncellemesi

0

Bethesda oyunlarına dayanan birçok modlama projesinden Fallout London, son zamanlarda en iyi oyunları gibi görünüyor. Mayıs ayında bir oyun fragmanı geldi. Ardından bu Pazartesi yayınlanan ortamlara odaklanan başka bir fragman daha geldi. Birkaç saat önce, Fallout London ekibi ayrıca yeni bir Q2 ilerleme güncellemesi videosu yayınladı.

Fallout London Modu

Fallout London Modu Q2 Güncellemesi

Öne çıkan özellikler arasında yepyeni bir şarkı, modda yer alacak gerçek hayattaki müzelerin bazı anlık görüntüleri yer alıyor. (Bilim Müzesi, Bethlem Akıl Müzesi, Londra Kulesi Müzesi ve Londra Ulusal Galerisi) Eastminster’in kurgusal alanı.

Öte yandan, Proje Lideri Dean Carter da Bethesda’ya katılmak için bir teklif aldı. Fallout 4 modu üzerinde çalışmayı reddetti.

Fallout London Modu 2023 yayın penceresini hedefliyor. Sadece PC platformu üzerinde satışa sunulacak.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap