Kedi Oyunu Stray Büyük İlgi Çekiyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Kedi Oyunu Stray Büyük İlgi Çekiyor

0

Geçtiğimiz salı günü piyasaya sürülen Stray kedi simülasyonu oyunu oldukça ilgi topladı. Özellikle yayıncıların paylaştığı videolarla oyun büyük sükse yarattı.

Kendinizi bir sokak kedisinin yerine koyacağınız yeni oyunumuzun adı Stray. Esasında bir kedi simülasyonu olan oyun gelecek zamanda geçiyor. Post apokaliptik bir dünyada karakterimiz olan kediyi hayatta tutmaya çalışıyoruz.

Miyavlamak, oynamak, bir şeyleri devirmek

Her detayıma kadar düşünülmüşe benzeyen oyunda karakterinizi miyavlatabilirsiniz. Diğer kedilerle tanışıp ilişkiler kurabilir ve dostlar edinebilirsiniz. Ekibinizle dolaşabilirsiniz. Oyunda kediler dışında canlı görmek oldukça zor gözüküyor. Hatta görünüşe göre insanlar yerlerini robotlara bırakmış durumda. Kedimizi bu felaket atlatmış dünyamızdaki envai çeşit tehlikeden korumaya çalışırken bir taraftan da gizemi anlıyoruz.

Stray

Oyuna en büyük ilgi de kedi ve köpeklerden geldi

Oyunda kedi ve köpekler de ilgi gösteriyor. Monitörde veya televizyonda oyunu oynarken kullanıcıların kedilerinin ekrandaki kediye ulaşmaya çalıştıkları kaydedildi. Kıskandıklarından mıdır yoksa tanışmak istediklerinden midir bilinmez ama evlerinde yeni bir kediyi hoş karşılamadıkları kesin. Köpeklerin de monitöre atladığı videolar sosyal medya kullanıcıları tarafından paylaşıldı. İşte o görüntüler.

Stray Nasıl İndirilir?

Stray oyununu indirmek için:

Stray Steam’de (steampowered.com)

Stray – PS4 ve PS5 Oyunları | PlayStation (Türkiye)

Bilgisayarda, PlayStation 4 ve PlayStation 5 üzerinde Stray kedi simülasyonunu indirip oyunayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Elektronik mühendisliği öğrencisi, uzaya ve teknolojiye meraklı, araştırmayı ve yazmayı seviyor.

Yorum Yap