Nokia G11 Plus ile tanışın
  1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Nokia G11 Plus ile tanışın

Uygun fiyatlı olması sebebi ile tüketicilerin tercihi olacaktır.

0

Nokia’nın bütçe telefonları gelmeye devam ediyor. Şirket bugün Nokia G11 Plus adında uygun fiyatlı akıllı telefon serisine yeni bir ekleme yaptığını duyurdu. Kesinlikle giriş seviyesi donanımlara sahip. Daha cüzdan dostu seçenekler arayan tüketicilere yöneliktir.

Nokia G11 Plus

Nokia G11 Plus özellikleri neler?

Telefon, 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç ekrana ve 8 megapiksellik ön kamerayı barındıran bir gözyaşı çentiğine sahip. Telefonun arka paneli polikarbonattan yapılmıştır. 50 megapiksel ana kamera ve ikincil 2 megapiksel sensörden oluşan çift kamera dizisini bulacaksınız. G11 Plus, tüm bir günlük kullanım için fazlasıyla yeterli olması gereken 5.000 mAh pil ile çalışır.

Depolama kapasitesine gelince, telefon 512 GB mikro SD kart desteği ile 64 GB dahili depolama ile birleştirilmiş 4 GB RAM ile birlikte geliyor. İlginçtir ki Nokia, telefonun içinde hangi işlemcinin olduğunu netleştirmedi. Cihazın ürün sayfasına göre G11 Plus, iki yıla kadar işletim sistemi güncellemesinin yanı sıra üç yıllık aylık güvenlik güncellemeleriyle gelecek.

Nokia bu cihazı 180 Euroluk bir fiyat etiketiyle satışa sunacağı belirtiliyor. Ülkemizde vergiler hariç 3 bin 155 TL’ye tekabül ediyor. Vergileri de dahil ettiğimizde tahmini olarak 6 bin TL üzerine çıktığını düşünebiliriz. Fiyat konusu tamamen hesaplamalar ile yapılmıştır.

Telefon ayrıca “Lake Blue” ve “Charcoal Grey” renk çeşitleriyle gelecek.

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap