Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni fragman
  1. Ana Sayfa
  2. Kültür & Sanat

Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni fragman

0

Amazon Prime Video üyelerinin merakla beklemiş olduğu Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan video ilk gösterim videosu olduğunu belirtelim. Film tarihinde en fazla hasılat yapan filmlerinden biri olan Lorg of The Rings dizi halinde sunulacak.

Yüzüklerin Efendisi

Yüzüklerin Efendisi hayranlarını güldüren video

Amazon Prime üzerine yayınlanacak olan dizi uzun süreden beri beklenen bir yapımdı. Arada sırada Amazon tarafından paylaşılan görüntülerden sonra video yayınlandı. Bundan sonra birkaç tane daha fragmanın geleceğinin sürprizini verelim.

Dizi için yayınlanan Prime Video Twitter hesabından yayınlandı. Takipçiler bu videoyu sanırım çok beklediler. Tam bir sürpriz oldu diyebiliriz. Platformlar arasında bir savaş başladı diyebiliriz. Dizi ve film platformları arasında sürekli olarak bir yarış var gibi. Dileriz ki dizi çok soluklu bir dizi olur. Zaten fanları tarafından desteklendiği sürece sezonlar geleceğe benziyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Türkiye üzerinde en çok ziyaret edilen iki teknoloji firmasında görev aldıktan sonra kendi teknoloji sitesini kurmuş kişilik. Yaptığı projelere ve işlere her zaman hakkını vermek istemektedir. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek sürekli güncel kalmayı sever. Sevimli mi sevimli iki çocuk babasıdır.

Yorum Yap